KULLANIM KOŞULLARI

Kullanım Koşulları

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı ANKASOFRA YEMEK ÜRETİM´ya (Bu metinde "ANKASOFRA YEMEK ÜRETİM" olarak kullanılacaktır) aittir.

ANKASOFRA YEMEK ÜRETİM internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, ANKASOFRA YEMEK ÜRETİM ’in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı ANKASOFRA YEMEK ÜRETİM internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini ankasofra.istekobi.com internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir. ankasofra.istekobi.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir.

ANKASOFRA YEMEK ÜRETİM internet sitesini ziyaret eden ve ANKASOFRA YEMEK ÜRETİM sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını´nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.
©2017 - ANKA SOFRA YEMEK. Tüm Hakları Saklıdır. İşte Kobi Hazır Web Sitesi